logo
close
blacharz i lakiernik cennik usług blacharnia lakiernia

Blacharz i lakiernik – jak wybrać?

16 listopada, 2020
admin Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności

Stłuczki i wypadki zdarzają się niemal każdemu kierowcy.  Niekiedy uszkodzenia samochodu są prawie niewidoczne, ale czasami zdarzają się poważniejsze usterki, wpływające nie tylko na estetykę, ale i działanie pojazdu.

 

Blacharstwo i lakiernictwo to usługi, dzięki którym możemy odmienić  auto nie do poznania, ale również naprawić zniszczone nadwozie i podwozie. Dla wielu kierowców to ostatnia deska ratunku, żeby ocalić samochód i sprawić, że będzie przydatny jeszcze długi czas.

 

 

Blacharz – lakiernik – czym kierować się przy wyborze odpowiedniego miejsca?

 

Szukając odpowiedniego warsztatu zajmującego się blacharstwem i lakiernictwem, powinniśmy wybrać miejsce sprawdzone, z wieloma rekomendacjami. Pracownicy takiego punktu muszą wykazywać się kompetencją, doświadczeniem i wysokiej klasy umiejętnościami w serwisowaniu aut. Nie warto podejmować decyzji kierując się niską ceną za usługę. Inwestycja zapewni nam bowiem długoterminową żywotność pojazdu i jego wieloletnią przydatność.

 

Profesjonalną naprawę mogą nam zagwarantować tylko prawdziwi fachowcy, dlatego warto znaleźć wyspecjalizowany serwis wykonujący takie usługi. Oprócz doświadczonych pracowników, ważne, aby warsztat wyposażony był w nowoczesny sprzęt. Dzięki zaawansowanym technologiom  można obecnie zdziałać prawdziwe cuda.

 

Najlepszą metodą podczas wyboru serwisu jest wywiad wśród znajomych czy rodziny. Informacje i opinie z pierwszej ręki są najbardziej cenne. Inną metodą jest  research internetowy, czyli  poszukiwanie informacji i rekomendacji w sieci. Na branżowych forach, grupach facebookowych itp. bez problemu znajdziemy opinie dotychczasowych klientów.blacharz dobry lakiernik dobry jakie ceny teeminy

 

 

Autoryzowany serwis czy niezależny warsztat?

 

Kierowcy, którzy posiadają nowe auta korzystają z autoryzowanych serwisów w ramach gwarancji.  Po upływie określonego czasu, za wszelkie usługi muszą już płacić. Serwis samochodu w takim miejscu, zawsze będzie droższy niż w niezależnych warsztatach, ale mamy pewność profesjonalnej obsługi i korzystania z oryginalnych części opatrzonych logo producenta.

 

W przypadku warsztatów niezależnych, ceny usług są niższe niż w ASO. Klienci mogą także dostarczyć zakupione przez siebie części, a nie tylko korzystać z oferty serwisu.

Do wyboru mamy małe warsztaty i serwisy sieciowe – specjalizujące się w konkretnej lub wielu markach samochodów.

W tym wypadku warto jednak odwiedzić miejsce „z polecenia”, cieszące się dobrymi opiniami klientów, żeby nie  trafić na niekompetentnych pracowników.jak wybrać lakiernię i blacharnię cennik terminy koszt czas oczekiwania

 

Blacharnia – lakiernia –  kompleksowe usługi

 

Dobra blacharnia – lakiernia, oprócz   podstawowych usług, czyli naprawy karoserii oraz prac blacharskich dotyczących nadwozia i podwozia, oferuje również usługi dodatkowe. W wielu serwisach klienci mogą skorzystać z :

 

– możliwości bezgotówkowej realizacji szkód bez konieczności odwiedzania firm ubezpieczeniowych,

– transportu, czyli firmowej lawety,

– samochodu zastępczego na czas trwania naprawy,

– programów lojalnościowych oferowanych przez serwis i obniżenia kosztów wykonywanych napraw.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności